درباره ما

معرفی شرکت آرمان پلیمر سینا
شرکت آرمان پلیمر سینا در سال 1392 با رویکرد بازیافت پلاستیک و با استقرار سیستم بازیافت در شهرک صنعتی اشتهارد کار خود را آغاز نمود و پس از چندی با توجه به ایجاد فضای مناسب جهت تولید قطعات پلاستیک و همچنین استفاده از محصول بخش بازیافت خود ، واحد تزریق پلاستیک را با امکان تولید قطعات کوچک با تمرکز بر روی قطعات صنعت خودرو راه اندازی نمود .
این شرکت با هدف افزایش ظرفیت تولید و ایجاد اشتغال توانست بعد از مدتی کوتاه ، خطوط تزریق پلاستیک و همچنین ظرفیت تولید خود را افزایش داده و با به کار گیری ماشین آلات به روز و نیروی متخصص بومی توانایی تولید قطعات بزرگتر را به ارمغان آورد .
شرکت آرمان پلیمر سینا در سال 1396 موفق به عضویت در اتاق بازرگانی استان تهران گردید تا به یکی از اهداف اصلی خود که استفاده از ظرفیت مجموعه جهت صادرات میباشد نائل آید .

برخی مشتریان این شرکت به شرح زیر میباشند :
1- شرکت صنایع سندن ایرانیان تولید کننده مجموعه تهویه مطبوع خودرو
2- شرکت صنایع سرد ساز خودرو تولید کننده مجموعه تهویه مطبوع خودرو
3- شرکت پاکبان تولید کننده محصولات غذایی
4- شرکت کارسان مهر تولید کننده شفت های بادی صنعت پلاستیک
5- شرکت پرهام صنعت جم تامین کننده تجهیزات پتروشیمی
6- شرکت مهاد صنعت تولید کننده تجهیزات تعمیرگاهی خودرو
امیدواریم با همت و توان تمامی نیروهای این مجموعه و در سال اقتصاد مقاومتی بتوانیم بخشی از نیاز کشور در زمینه مجموعه ها و قطعات پلاستیکی صنعتی و غیر صنعتی با استانداردهای داخلی و بین المللی وکیفیت قابل رقابت با نمونه های خارجی را تولید و با راهیابی به بازارهای صادراتی ، نام این کشور را بیش از پیش پر آوازه نماییم .

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
آرمان پلیمر سینا
نوع فعالیت :
تولید کننده، وارد کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
تزریق پلاستیک، خدمات تزریق پلاستیک، تزریق پلاستیک اجرتی، تزریق پلاستیک سنگین، خدمات طراحی وساخت قالب، وارد کننده ماشین آلات تزریق پلاستیک، خدمات اجرتی تزریق پلاستیک
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص
سال شروع فعالیت :
1392
نام شخص مسئول :
سید علیرضا صفویان

جدیدترین اطلاعات "آرمان پلیمر سینا" را دریافت کنید:

 
آرمان پلیمر سینا
[البرز، اشتهارد]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : تزریق پلاستیک، خدمات تزریق پلاستیک، تزریق پلاستیک اجرتی، تزریق پلاستیک سنگین، خدمات طراحی وساخت قالب، وارد کننده ماشین آلات تزریق پلاستیک، خدمات اجرتی تزریق پلاستیک
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 0263-7776588